Lista firm z branży Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych

SŁAWOMIR MICHNIEWICZ PHU >> ODRAMEDIA <<

Adres: 65-012 Zielona Góra, SASANKOWA 18A

Dariusz Mróz Telewizja Kablowa "TeleŻet"

Adres: 68-200 Żary, pl. Kaczy Rynek 32

GRYŻEWSKI JANUSZ INFO - ART

Adres: 19-300 Ełk, KILIŃSKIEGO 40A

F.H.U. ANDRZEJ KMITA

Adres: 70-465 Szczecin, ul. Monte Cassino 34 lok. 5

PHU Prosat Antoniusz Zajączkowski

Adres: 37-400 Nisko, PADEREWSKIEGO 7

MONTAŻ I NAPRAWA SYSTEMÓW TELEWIZJI ZBIORCZEJ JAN KACZKOWSKI

Adres: 62-200 Gniezno, ul. Franklina Roosevelta 53

BIAŁOZÓR JERZY INSTANT

Adres: 14-100 Ostróda, PROSTA 1

TELEWIZJA KABLOWA "TYTAN" DARIUSZ BOJANOWSKI

Adres: 84-351 Nowa Wieś Lęborska, ul. Dworcowa 15

CREATIVE MEDIA - Grupa medialna Dariusz Presz

Adres: 9-410 Płock, al. Jana Pawła II 25 lok. 7

JANUSZ KAŹMIERCZYK - 51-605 Wrocław

Adres: 51-605 Wrocław, ul. Marcelego Handelsmana 22

Dariusz Stępniewski - 96-230 Biała Rawska

Adres: 96-230 Biała Rawska, ul. Jana Pawła II 41

Sylwia Kałuzińska S&P

Adres: 33-380 Krynicazdrój, al. Tysiąclecia 20a

MORBIOS EDIT"S MARIUSZ MALEWSKI

Adres: 9-410 Płock, ul. Stanisława Wiśniewskiego 38

"COSMOS NET" MONIKA NOWAKOWSKA

Adres: 90-368 Łódź, ul. Piotrkowska 182

Michał Szerment Hrubieszowska Telewizja Kablowa

Adres: 22-500 Hrubieszów, ul. Listopadowa 3 lok. 3

SŁAWOMIR OGÓREK TELEWIZJA KABLOWA "SO-NET"

Adres: 50-237 Wrocław, OŁBIŃSKA 18 lok. 11

Firma Handlowo-Usługowa Drozdowski Wojciech

Adres: 87-600 Lipno, ul. Józefa Piłsudskiego 19 lok. 6

ROBERT DUDKIEWICZ - 97-300 Piotrków Trybunalski

Adres: 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Wierzeje 73

TDKL RADIOWE ŁĄCZA INTERNETOWE Anna Kuźma

Adres: 95-020 Andrespol, Janówka Główna 60

TELEWIZJA OSTRÓDA PIOTR WASZEŚCIK

Adres: 10-237 Olsztyn, JAGIELLOŃSKA 67 lok. 3

Orłowski Mariusz MAKLANA MEDIA

Adres: 87-100 Toruń, Kręta 111c/69

TOMASZ MAKAREWICZ - 41-200 Sosnowiec

Adres: 41-200 Sosnowiec, 20 20 lok. 26

WŁODZIMIERZ OJRZYŃSKI WOSAT

Adres: 51-213 Wrocław, BELGRADZKA 62

TOMASZ RODZIEJCZAK P.H.U. "MAXIMA"

Adres: 62-002 Suchy Las, Złotniki Muchomorowa 26 lok. 1

SUPERNAK KRZYSZTOF POL-TV KAES

Adres: 45-321 Opole, Pomorska 26

RAFAŁ LITWINIUK ART-TECH

Adres: 51-164 Wrocław, BYDGOSKA 4 lok. 8

NEPELSKI RYSZARD TV-RAM S.C.

Adres: 37-500 Jarosław, OSIEDLE ARMII KRAJOWEJ 21

Rydzik Adam TV-RAM SC

Adres: 37-560 Pruchnik, ul. Leśna 10A

"COSMOS NET" KRZYSZTOF NOWAKOWSKI

Adres: 90-368 Łódź, ul. Piotrkowska 182

"Telewizja Kablowa Studio" - Antoni Łuniewski

Adres: 58-250 Pieszyce, Sanatoryjna 2a

Bogusław Sanek

Adres: 22-500 Hrubieszów, ul. Listopadowa 3 lok. 3

Cezary Bajurka

Adres: 22-500 Hrubieszów, ul. Listopadowa 3 lok. 3

Waldemar Migas Hrubieszowska Telewizja Kablowa

Adres: 22-500 Hrubieszów, ul. Listopadowa 3 lok. 3

STUDIO BEA BEATA KOCISZEWSKA

Adres: 0 Szczecin, BOGUCHWAŁY 10 lok. 3

SŁAWA JANISZEWSKA " SKRYBA "

Adres: 0 Wałbrzych, GRODZKA 48 lok. 23

ROBERT GRODKIEWICZ "BOBI-FILM"

Adres: 50-254 Wrocław, BOLESŁAWA CHROBREGO 25 lok. 10A
')