Lista firm z branży Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych

Kołek Robert, Zakład Usług Technicznych EKOMONT

Adres: 67-100 Nowa Sól, Dąbrowskiego 3 lok. 2

Krzysztof Szeweńko KONSERWACJA, BUDOWA URZĄDZEŃ MELIORACYJNYCH

Adres: 22-500 Hrubieszów, ul. Grotthusów 17

ZAKŁAD INŻYNIERII SANITARNEJ I BUDOWNICTWA „WODAR” WIKTOR ABRAMCZUK

Adres: 67-120 Kożuchów, ul. 22 Lipca 24B lok. 26

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ENERGAZ" JAN SADOWSKI

Adres: 65-548 Zielona Góra, ul. Sopocka 1

GAS-SERWIS ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI

Adres: 64-200 Wolsztyn, Karpicko ROLNA 2

USŁUGI TELETECHNICZNE ZDZISŁAW RYBA

Adres: 66-004 Racula, UL. GŁOGOWSKA 63

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE - Roman Szpakowski

Adres: 66-002 Stary Kisielin, Pionierów Lubuskich 54C

""LAS -SERWIS"" KOWALCZYK WŁADYSŁAW,DZIĘCIOŁ ADAM

Adres: 67-410 Sława, GŁOGOWSKA 33

STANISŁAW KOŃCOWIK

Adres: 68-208 Łęknica, DWORCOWA 3C lok. 7

Zakład Robót Telekomunikacyjnych TELNOV ANDRZEJ NOWAK

Adres: 22-550 Werbkowice, Terebiń 53

ZAKŁAD INŻYNIERYJNO-BUDOWLANY "WIK" RAFAŁ JUSZCZYSZYN

Adres: 65-183 Zielona Góra, ul. Klementowskich 8 lok. 14

Zakład Melioracyjno-Usługowy "MIRMEL" Mirosław Andrzej Ślemp

Adres: 67-100 Nowa Sól, Rudno Kościelna 2

PROJEKTOWANIE I WYKONAWSTWO STANISŁAW RADCZYC

Adres: 66-006 Ochla, ul. ks. Wł. Terlikowskiego 34

ZUT Marek Sachajko

Adres: 22-400 Zamość, ul. Krasnobrodzka 51

" Hydrotech" Roman Szyport

Adres: 22-400 Zamość, ul. Lipska 63

Zakład Instalacji Sanitarno - Gazowych "MARKO" Szczepan Marko

Adres: 67-106 Otyń, Niedoradz Juliana Tuwima 11

Andrzej Szatała

Adres: 22-424 Sitno, Kornelówka 69

STUDNIARSTWO Bartnik Piotr

Adres: 22-448 Sułów, Deszkowice Pierwsze 111

WIESŁAW BRYJAK "ELEKTRO - SERWIS"

Adres: 68-200 Żary, Złotnik 97

"STUDNIARSTWO" Żołądek Stanisław

Adres: 22-670 Bełżec, Brzeziny 6

Zakład Inżynierii Budowlanej Waldemar Powchowicz

Adres: 66-600 Krosno Odrzańskie, Radnica 122

ZAKŁAD USŁUG SANITARNYCH JÓZEF BUCIOR

Adres: 22-440 Krasnobród, Liliowa 13

Zakład Usługowo -Handlowy Jacek Wróbel

Adres: 67-106 Otyń, Niedoradz Markiewiczowej 22A

Zakład Melioracyjno-Usługowy "BUDMEL" Mariusz Ślemp

Adres: 67-100 Nowa Sól, Rudno ul. Kościelna 2

GEOGRUNT STUDNIE GŁĘBINOWE ARTUR PAWŁOWSKI

Adres: 64-234 Przemęt, Mochy ul. Jaśminowa 14

Zakład Usługowy Adam Błażejewski

Adres: 69-108 Cybinka, Drzeniów 4 lok. 3

PRZEDSIĘBIORSTWO SAW BUD WIESŁAWA SAWICKA

Adres: 64-200 Wolsztyn, ul. 5 Stycznia 52
')