Lista firm z branży Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego

STEFAN WASZCZYK ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGWY "STEFAR"

Adres: 54-130 Wrocław, ul. Szybowcowa 42 lok. 29

JÓZEF KOSIŃSKI ZUT WĄGROWIEC

Adres: 62-100 Wągrowiec, Rogozińska 90

WIESŁAW LASKOWSKI "TY LOKOMOTYWA"

Adres: 50-520 Wrocław, LNIANA 7 lok. 1

"ELKOL " FIRMA U.H.P. JAN PIEPRZYK

Adres: 60-161 Poznań, SOBOTECKA 32A

OWSIK CZESŁAW, TRANS-SPRZĘT CZESŁAW OWSIK

Adres: 9-401 Płock, Piaskowa 6

Andrzej Kukolka ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY "WIKAND"

Adres: 47-223 Kędzierzynkoźle, ul. Mostowa 30E

KAZIMIERZ WITKOWSKI KAZIMIERZ WITKOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO "Impak"

Adres: 64-920 Piła, KRÓLOWEJ JADWIGI 11C lok. 30

SEBASTIAN ROBIŃSKI F.H.U. ROTIM

Adres: 0 Poznań, JėDRZEJOWSKA 9

Grażyna Gromadzka Zakład Usługowo-Remontowy

Adres: 39-200 Dębica, Tysiąclecia 36

ANNA ŁUŻNA ZAKŁAD ELEKTROMECHANICZNY

Adres: 57-200 Ząbkowice Śląskie, al. Niepodległości 20

Kazimierz Majewski Firma Handlowo - Usługowa " Wóz - Car "

Adres: 0 Małkinia Górna, ul. Leśna 14 lok. 13

Zakład Ślusarsko - Naprawczy Zbigniew Kraus

Adres: 39-209 Zasów, Zasów 110

Zmiendak Ludwik Zakład Usługowo Produkcyjny

Adres: 87-100 Toruń, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 65

BRONISŁAW LISIK

Adres: 50-543 Wrocław, WIDNA 25 lok. 4

USŁUGI ZARZĄDCZE I INFORMATYCZNE PAWEŁ WALDEMAR BRANDEBURA

Adres: 0 Szczecin, SOMOSIERRY 46 lok. 1 A

Irena Traskiewicz P.P.H.U. "TABOR"

Adres: 32-300 Olkusz, Niesułowice Galicyjska 55

ZBIGNIEW TWARDOCHLEB "LOKKOL" SERVICE

Adres: 0 Stargard Szczeciński, OS KOPERNIKA 3A lok. 7

SIGMA TRADE EWA MATYSEK

Adres: 56-504 Dziadowa Kłoda, UL. KOLEJOWA 1

PPHU ARTGAZ JACEK PŁOTKOWIAK

Adres: 60-689 Poznań, ul. Obornicka 341

TADEUSZ KOŁACZ KUŹNIA ZDARZEŃ

Adres: 52-433 Wrocław, ul. ks. Hieronima Feichta 14

P.H.U. "LOK-TOR" JANUSZ SZWERKOLT

Adres: 64-720 Lubasz, Łąkowa 10

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOLEJOWYCH TENDER PIOTR PAWŁOWSKI

Adres: 87-162 Lubicz Górny, Jedwabno 2

JARGO JAROSŁAW RATAJEWSKI

Adres: 71-525 Szczecin, HUGONA KOŁŁĄTAJA 28 lok. 3

"PROFESOR MECHANICZNY" NAPRAWA,SERWIS,KOMIS ROWEROWY ARTUR SOŁTYSIAK

Adres: 55-100 Trzebnica, ul. Tadeusza Kościuszki 18A

ARKADIUSZ KOSELNIK ,,FAMAKO""SERWIS

Adres: 0 Czerwieńsk, ZIELONOGÓRSKA 51A lok. 6

Andrzej Babicz - 49-156 Gracze

Adres: 49-156 Gracze, Magnuszowice 30A

KRZYSZTOF JODKO P.H.U."PROXIMO"

Adres: 62-053 Mosina, Pecna ul. Lipowa 27

Dobies Krzysztof, BAUPOL

Adres: 9-403 Płock, Zymunta Rogowskiego 9

Roman Gołębiowski Firma Handlowa - 47-200 Kędzierzyn-Koźle

Adres: 47-200 Kędzierzynkoźle, ul. Bolesława Chrobrego 36/2

OTB DYSTRYBUCJA BOGUSŁAW ŁYSOWSKI

Adres: 55-300 Środa Śląska, Komorniki UL. LIPOWA 1/6

Przybyło Zbigniew LKW - TRUCK SERWIS

Adres: 36-145 Widełka, Widełka 144

"ARMIR" Marek Jaszewski

Adres: 5-600 Grójec, Laskowa 3

JAN JACEK ZAKŁAD NAPRAWY ROWERÓW

Adres: 64-800 Chodzież, ul. prof. Romana Drewsa 6

ANDRZEJ NADKAŃSKI - 74-120 Widuchowa

Adres: 74-120 Widuchowa, Pacholęta 1

Jacek Wąsik - 09-500 Gostynin

Adres: 9-500 Gostynin, Miałkówek 7A

ANNA FIET AF TRANS PLUS

Adres: 26-720 Policzna, Chechły 14
')