Lista firm z branży Produkcja statków i konstrukcji pływających

PRZEMYSŁAW JANCZAK - 70-123 Szczecin

Adres: 70-123 Szczecin, ul. Xawerego Dunikowskiego 42 lok. 32

USŁUGOWY ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY "ROMB-BIS" KRZYSZTOF ZASADZIŃSKI

Adres: 71-693 Szczecin, ul. Stanisława Thugutta 6E lok. 7

ANDRZEJ MADANY - 71-126 Szczecin

Adres: 71-126 Szczecin, ul. 26 Kwietnia 45 lok. 13

Tomasz Szpakowski TOMAR

Adres: 74-240 Lipiany, Henryka Sienkiewicza 25 lok. 5

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY WNUK ZBIGNIEW

Adres: 70-789 Szczecin, ul. Gwarna 18 lok. 11

Marcin Hyziński

Adres: 83-000 Pruszcz Gdański, ul. Niepodległości 6 lok. 26

KOWAL KRZYSZTOF SAŁAMAJ

Adres: 71-812 Szczecin, ul. Średnia 27

PIOTR PLESINIAK USŁUGI ŚLUSARSKO-SPAWALNICZE

Adres: 74-110 Banie, SWOBNICA 136/2

ARTUR BARSKI - 71-004 SZCZECIN

Adres: 71-004 Szczecin, KONSTANTEGO MACIEJEWICZA 31 lok. 11

KATAMARAN GRZEGORZ WOJDYŁA

Adres: 74-121 Krzywin, ul. Królewiecka 22

Usługi Ślusarskie- Paweł Olek

Adres: 87-880 Brześć Kujawski, Falborz 42

USŁUGI ŚLUSARSKO-MONTERSKIE MAREK KONIECZNY

Adres: 70-386 Szczecin, ul. Adama Mickiewicza 38 lok. 22

FIRMA USŁUGOWA JAN MALIGŁÓWKA

Adres: 71-665 Szczecin, ŚWIĘTOBORZYCÓW 12 lok. 1

TRAWERS MIELCAREK STANISŁAW - STANISŁAW MIROSŁAW MIELCAREK

Adres: 0 Szczecin, WŁADYSŁAWA SZAFERA 186 lok. 15

MONTAŻ ZYGMUNT BALCERZAK

Adres: 86-300 Grudziądz, ul. Forteczna 8 lok. 5

"TECH - JUŚ" KRZYSZTOF JUŚKIEWICZ

Adres: 72-600 Świnoujście, ul. Kanałowa 1

"AGAT" Firma Usługowa - Wojciech Chudy

Adres: 72-130 Maszewo, ul. Nowogardzka 19A lok. 5

TOP-SERWIS SEBASTIAN WICHER

Adres: 74-120 Widuchowa, Lubicz 14 lok. 2

"J.D. SERVICE" - ROMAN MALEC

Adres: 71-795 Szczecin, ul. Duńska 106 lok. 1

CHMIELEWSKI PIOTR PAWEŁ "NAVALCONSULTING"

Adres: 72-600 Świnoujście, MONTE CASSINO 2 lok. 6

USŁUGI ŚLUSARSKO-MONTERSKIE ZBIGNIEW GRZELAK

Adres: 71-047 Szczecin, HRUBIESZOWSKA 64 lok. 7

REMONTOWE USŁUGI MORSKIE PIOTR KUŚ

Adres: 70-035 Szczecin, ul. Krzysztofa Kolumba 5

STOLARSTWO MARIUSZ KIEŁBASA

Adres: 71-470 Szczecin, ul. Arkońska 14A lok. 1A

Artur Szameta ARTMONT

Adres: 73-108 Kobylanka, 8 Marca 15

HULLKON TOMASZ SZCZEPANIK

Adres: 71-726 Szczecin, Światowida 9

PRZEMYSŁAW TOMASZ MATWIEJKO

Adres: 71-730 Szczecin, ul. Strzałowska 13 lok. 3

KONSTRUKCJE STALOWE RYSZARD KOCIŃSKI

Adres: 70-346 Szczecin, STANISŁAWA ŻÓŁKIEWSKIEGO 14 lok. 9

Marek Orłowski - 72-006 Mierzyn

Adres: 72-006 Mierzyn, Topolowa 24 lok. 5

RAKSPAW ROBERT RACZYŃSKI

Adres: 72-123 Kliniska Wielkie, ul. Lazurowa 1

SŁAWOMIR KULCZYŃSKI

Adres: 71-606 Szczecin, SŁAWOMIRA 19 lok. 7

STANISŁAW ŁOJKO

Adres: 71-607 Szczecin, ul. Radogoska 15 lok. 1

ŚWIETLIK 0 MROCZKO MARIUSZ

Adres: 72-009 Police, PIŁSUDSKIEGO 48/8

SUPERINTENDENT SERVICE WACHUDA SŁAWOMIR

Adres: 72-602 Świnoujście, ul. Norweska 2D

Usługi stolarskie - PAWEŁ GAIK

Adres: 58-112 Grodziszcze, GRODZISZCZE KRZCZONÓW 13

STANISŁAW SZYMANOWICZ USŁUGI ŚLUSARSKO-SPAWALNICZE

Adres: 50-323 Wrocław, KLUCZBORSKA 25 lok. 9

B. N. S. Artur Pniewski, B. N. S. Spółka Cywilna

Adres: 74-201 Warnice, Warnice 121

STALTECH SŁAWOMIR PSIURSKI

Adres: 71-502 Szczecin, ODZIEŻOWA 25 lok. 11

DORCIO ARTUR DORYŃ

Adres: 67-074 Szczecin, BATALIONÓW CHŁOPSKICH 38 lok. 45

MARIAN MĄCZNIAŃSKI - M.J.M. - TEAM

Adres: 72-600 Świnoujście, JARACZA 67 lok. 1
')